How to have cool backrounds for your photos!

8:00 am

I made this guide for you just to give you tips on how to make cool backrounds for your photos. They are easy and just with the use of things that you probably have at home! So lets start!
PL: Zrobiłam ten poradnik dla ciebie, by po prostu dac ci rady jak zrobić świetne tła do twoich zdjęć. Są łatwe do wykonania i z użyciem rzeczy, które już prawdopodobnie masz w domu! Zaczynajmy! 

WALL TAPESTRY
You can get them on a lot of sites like Urban Outfitters, but on chinese sites like zaful or sammydress you can get them for much cheaper, so you decide where to buy. If you want to make a photo of a person I like to put it on the floor in front of a window if you don`t have studio lights and then, just take the photo. If it is a product I recomend you to put the tapestry on a table and get on a chair and just take the photos. The base is going to be more straight.
PL: Możesz je dostać na wielu stronach takich jak: Urban Outfitters, ale na wielu chińskich stronach jak zaful czy sammydress, dostaniesz je za wiele mniej, więc ty decydujesz gdzie kupujesz. Jeśli chcesz zrobić zrobie osoby, ja lubie położyc tapestry na ziemie przed oknem, jeśli nie masz lamp i po prostu zrobić zdjęcie. Jesli jest to product ja polecam ci położenie go na stół i po prostu wejść na krzesło i zrobić zdjęcie. Podłoże będzie po prostu bardziej proste.
FURNITURE STICKER
In a shop with building stuff, you can find them. Actually you don`t have to stick them to your desk or table. You can buy a couple of different designs and just when you need them, put them on the desk and take the photos.
PL: W sklepie budowlanym, znajdziesz je. Tak właściwie nie musisz ich nawet przyklejać do biurka czy stołu. Możesz kupić kilka różnych wzorów i kiedy potrzebujesz to po prostu wyciągasz na biurko i robisz zdjęcia.
COLOURFULL PAPER
You can get them at any craft store, they are really cheap, bc it`s only paper. I think this idea is one of the cheapest in this post. You don`t even have to explain it, because what? :)
PL: Dostaniesz je w każdym papierniczym, są bardzo tanie, bo to tylko papier. Myślę, że ten pomysł jest jednym z najtańszych w tym poście. Nie trzeba nawet tłumaczyć bo co? :)
FABRIC
Maybe you have some old fabric or clothes that you can use. It is an awesome way to recycle old things!
PL: Może masz jakiś stary materiał lub ubrania, które możesz użyć. Jest to świetny pomysł by recyklingować stare rzeczy!

I hope I gave you some ideas! ♥

xx

You Might Also Like

20 komentarze

 1. Świetny poradnik ♡♡ pozdrawiam i zapraszam na konkurs :D ♡♡
  http://zakreconaaja.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Piękne jest to tło <3

  http://fasionsstyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. ja ciągle się uczę :) także Twój poradnik bardzo mi się przyda ;)

  ReplyDelete
 4. Jejku, ja tak bardzo lubię twojego bloga! Podoba mi się to, że piszesz jeszcze po angielsku, naprawdę fajna idea <3
  Pozdrawiam!
  lipcowaja.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. super poradnik !
  Pozdrawiam cieplutko.
  stay-possitive.blogspot.com
  Zapraszam również na snapa prowadzonego przez różne osoby z bloga,yt czy ig
  bestgirlsteam7

  ReplyDelete
 6. Masz świetne pomysły, dobre zdjęcia przyciągają czytelników na bloga :) Trzeba dbać o takie szczegóły bo wpływa to na naszą pracę bloggera, choćby tekst był nie wiadomo jak dobry to kiepskie zdjęcia by mnie odstraszyły ;)
  http://nazywamsiemilena.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. Świetne! Lubię takie rady :)
  Ostatnio szukała marmurkowego papieru, ale nie mogę nigdzie znaleźć :P

  >> VANILLIA96.BLOGSPOT.COM <<

  ReplyDelete
 8. Fajne pomysły ;D

  Zapraszam :
  unnormall.blogspot.com

  ReplyDelete
 9. Świetny poradnik!
  Osobiście zaopatrzyłabym się w marmurowe tło.

  W wolnej chwili serdecznie zapraszam do mnie ❤
  modaiurodawedlugjulii.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. Bardzo fajny poradnik ^^ Najlepsze są te okulary ^^
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  ReplyDelete
 11. Wchodzę na Twojego bloga. Piękna szata graficzna. Wszystko aż oko cieszy, moje serce się raduje ♥ Później patrzę - jakie cudowne zdjęcia. Już nie mogę, zakochuję się w tym blogu. A teraz zaczynam czytać post - pół angielsko, pół polsko. I kolejny powód do zachwytu - nie dość, że użyteczny temat, to świetnie wszystko opisane! A ja kocham język angielski, zatem nic tylko czytać ♥ Pozdrawiam :))

  Zapraszam do mnie - pozagwiezdna.blogspot.com

  ReplyDelete
 12. świetny pomysł na dodanie trochę bardziej wyrazistości zdjęciu :) ja bardziej gustuję w zwykłych białych ścianach, ale ten marmur jest piękny!

  pozdrowionka,
  Mój BLOG

  ReplyDelete
 13. Ciekawe pomysły :)
  paulan-official-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 14. Niezłe pomysły :)

  http://biale-pioro.blogspot.com/

  ReplyDelete
 15. Dear, it is really great post. :))
  If you follow me, I will follow back http://prvipostadress.blogspot.ba/

  ReplyDelete

Spam will be deleted.