What to do this summer, when bored!

7:00 am

Hi guys! Today is the last day of school! I just can`t believe it! I`m so excited for the summer, I will have time to do more photos for the blog, because from September I`m going to start the last class of secondary school and I will have to pay more attention at school and learn a lot more than in the 2 last years! But I hope there will be someone to do the photos of me :) Ok, but lets talk a little bit about the post! I know a lot of you aren`t going for any vacation and they are going to stay at home, like me :/ A lot of you are going to be really bored and I want to give you some ideas what you can do! So, lets get into the post!
PL: Cześć kochani! Dziś jest ostatni dzień szkoły! Nie mogę w to uwierzyć! Jestem strasznie podekscytowana na myśl o wolnym, będę miała więcej czasu y zrobić więcej zdjęć na bloga, ponieważ od września zaczynam ostatnią klasę gimnazjum i będę musiała poświęcić więcej czasu szkole i będę musiała uczyć się więcej niż przez poprzednie 2 lata! Ale mam nadzieje, że będzie ktoś kto zrobi mi zdjęcia :) Ok, więc pogadajmy trochę o poście! Wiem, że wiele z was nie wyjeżdża nigdzie na wakacje i zostaną w domu, tak jak ja :/ Bardzo dużo z was będzie się na prawdę nudziła i chce wam dać kilka pomysłów co możesz zrobić! Więc zapraszam do posta!
A lot of you don`t have time to find new music, I usually use Spotify to explore new songs and artists. Youtube is also a good site to find new music! I also want to tell you that you need to listen to The Academic songs - they are awesome!
PL: Znajdź nową muzykę! Dużo z was nie ma czasu by znaleźć nową muzykę, ja zazwyczaj używam Spotify, by znaleźć nową muzykę i piosenkarzy. Youtube jest także świetną stroną by szukać nową muzykę! Chce wam tez powiedzieć, że musicie posłuchać zespołu The Academic - są zarąbiste!
It will take a lot of time this summer - so you will have what to do! Search on Tumblr and Pinterest and find the best things for you SUMMER BUCKET LIST! You can also get inspired in some how from my list!
PL: Lista rzeczy do zrobienia tego lata! - To zabierze ci dużo czasu, co za tym idzie będziesz miała co robić! Poszukaj na Tumblr i Pinterest i znajdź najlepsze pomysły dla ciebie! Możesz też zainspirować się moją listą!
Take your friends, a camera and find a great place where you can do your photos! Great idea to spend time with your friend/s :) Even you can do the photos by your phone!
PL: Zrób sesję - Zabierz swoich przyjaciół, lustrzankę i znajdź świetne miejsce gdzie możesz zrobić zdjęcia! Świetny pomysł by spędzić czas ze swoimi przyjaciółmi! Nawet można zrobić zdjęcia telefonem!
 A picnic is a great idea if you just want to spend time on the fresh air with your nearest family or friends! You can go to a park, lake or even your garden! You can buy fresh fruit like strawberrys, watermelons, blueberrys etc... Get a cute blanket, find a great music playlist and a have a great time!
PL: Zrób piknik! Piknik jest świetnym pomysłem, jeśli chcesz spędzić czas na świeżym powietrzu z najbliższą rodziną lub przyjaciółmi! Możesz iść do parku, nad jezioro lub nawet do ogrodu! Możesz kupić świeże owoce takie jak: truskawki, arbuzy, jagody itd... Zabierz słodki koc, znajdź idealną playlistę i świetnie się baw!
Shopping is a really good idea if you really, really don`t have nothing to do! Remember that! You need to remember also that it costs! So if you don`t have money - DON`T go! Shopping is also a good idea if you have a bad mood!
PL: Idź na zakupy! - Zakupy to bardzo dobry pomysł, jeśli na prawdę nie masz co robić! Pamiętaj o tym! Musisz pamiętać o tym że zakupy kosztują! Więc jeśli nie masz pieniędzy - NIE idź! Zakupy to także bardzo dobry pomysł jeśli masz zły humor!

Learning to write with your oposite hand is a really fine way to spend some time in the summer! If you write with your right hand, try to write with your left one and the same if you write with your left hand, try to write with your right one!
PL: Naucz się pisać swoją przeciwną ręką! Jest to świetny sposób na spędzanie czasu w wakacje! Jeśli piszesz prawą ręką spróbuj pisać lewą i tak samo jeśli piszesz lewą ręką, spróbuj pisać prawą!

So this is it! See you in the next post!
Chce również zaprosić was na mojego snapchata, którego założyłam niedawno i postanowiłam się z wami podzielić :) Znajdziecie tam bardzo duzo materiału z Anglii m.in rzeczy, które są powyżej! Dam wam rady dotyczące pakowania się na wakacje, dużo filmów i zdjęć z Anglii. Typowe pogaduchy i może jeśli chcielibyście to Q&A :) Zapraszam! Mam nadzieje, że dodacie mnie ♥

You Might Also Like

29 komentarze

 1. Bardzo fajne porady. Piknik to świetny pomysł ^^
  Pozdrawiam i życzę udanych wakacji! wy-stardoll.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Świetna lista! Bardzo pomocna. U nas na blogu także pojawiła się podobna ;) Zdjęcia super dopasowane do tematyki :^ PIKNIK ^.^ Coś cudownego ;) Życzymy Ci wesołych i szalonych wakacji :*

  ReplyDelete
 3. Świetne porady. Powodzenia w ostatniej klasie gimnazjum! Ja właśnie ją skończyłam i praktycznie w 3 klasie mało co się uczyłam a miałam średnią o wiele wyższą niż w 1 i 2 klasie. Więc to nie oznacza, że musisz uczyć się więcej niż w 1 czy 2 klasie :)
  http://oczamiwyoobrazni.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Świetne porady:D
  Życzę Ci udanych wakacji;)
  Karolina

  ReplyDelete
 5. Też muszę zrobić taką listę, żeby te wakacje przez palce nie uciekły :)
  Pozdrawiam
  aladejewska.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Kreatywnie z tym pisaniem drugą ręką :D Kiedyś chciałam się tego nauczyć, ale nie miałam czasu, więc...kto wie? ^^ Wszystko da się wyćwiczyć. Zdjęcia bym chętnie porobiła, tylko nie mam żadnego porządniejszego aparatu. Telefonem wychodzą dosyć słabe, chociaż czasem mnie zaskakuje :) Lubię zakupy, chociaż nie robię ich zbyt często. Fajny blog :) Pozdrawiam
  ludziesamotni.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Fajne pomysły. Moje wakacje to będzie jak nieopanowany bałagan. A to tu, a to tam i nie wiadomo gdzie.

  Susette
  CHOCOLADZIX - KLIK

  ReplyDelete
 8. Świetny pomysł z tą listą!
  Pozdrawiam i życzę udanych wakacji! :)

  Zapraszam do mnie:
  http://fasionsstyle.blogspot.com/
  http://nadziejana.blogspot.com/

  ReplyDelete
 9. Bardzo ciekawe pomysły :)

  http://fasionsstyle.blogspot.com/

  ReplyDelete
 10. Super porady, sama z nich skorzystam i zaplanuje sb te wakacje żeby ich nie zmarnować :D . Nie mogę w to uwierzyć, że właśnie teraz zaczełam wakacje! Coś pięknego <3

  U mnie nowy post, zapraszam!
  MÓJ BLOG - KLIIK
  NOWY FILM NA KANALE

  ReplyDelete
 11. Hi Dear, I see you have a very nice blog. Very nice post ! It keeps my eye. I wish you all the best and keep working! Wish you success ! Anyway,I want to invite you on my blog Vamos Papear , maybe you would like to follow each other ? If yes, just follow me and let me know quickly, i ll do the same asap. Best wishes

  Vamos Papear 

  ReplyDelete
 12. Będę koniecznie musiała zrobić sobie listę na wakacje :) Chcę je wykorzystać w 100%!

  INNA MYŚL [blog] | FILMIKI

  ReplyDelete
 13. Bardzo dobre pomysły ale podejrzewam, ze rzadko będę się nudzić. Poza tym może spotkamy się jakoś w UK :*
  www.onlydreams.pl
  YouTube

  ReplyDelete
 14. Bardzo fajne pomysły na wakacyjną nudę! Próbowałam kiedyś nauczyć się pisać drugą ręką ale nic z tego :)
  Anonimoowax - Klik

  ReplyDelete
 15. Piknik- świetna propozycja! :)
  tzanetat.blogspot.com

  ReplyDelete
 16. ja jak się nudzę to rysuję, polecam :D
  [ Blog ¦ Instagram ]

  ReplyDelete
 17. muszę koniecznie zrobić Bucket List :D
  http://karik-karik.blogspot.com/

  ReplyDelete
 18. Such a lovely post. I mostly go swimming in the summer and read a good book at the beach, it can be so relaxing. You have a wonderful blog, would you like to follow each other?

  ReplyDelete
 19. Wszystkie porady jak najbardziej trafione w 10 :D

  ReplyDelete
 20. Naprawdę super porady ♥♥

  https://alazielinska.blogspot.com/

  ReplyDelete
 21. Bardzo fajne rady
  Chętnie z kilku skorzystam
  Pozdrawiam
  Love-styl.blogspot.com

  ReplyDelete
 22. najbardziej podoba mi się pomysł z piknikiem. Niestety wakacje spędzam w domu i z tego pomysłu na pewno skorzystam :)

  http://wazkowa.blogspot.com/

  ReplyDelete
 23. Świetne pomysły, choć ja raczej nie mam problemów z nudą bo mam swoje rysowanie :D Dzięki za odwiedziny u mnie i pozdrawiam!
  lazurkowasztuka.blogspot.com

  ReplyDelete
 24. ja się zakochałam w tym blogu, naprawde..


  zapraszam do siebie
  variousss.blogspot.com/

  ReplyDelete

Spam will be deleted.